Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Masterclass Stoer Vuur

20 augustus 2022 @ 10:30 - 14:00 CEST

€99.95

‘BBQ is what we do!’

We barbecueën waar & wanneer we maar kunnen, authentiek en ongecompliceerd. Mooie producten bereiden op vuur en omdat wij onze passie voor de barbecue graag met andere liefhebbers delen organiseren we stoere BBQ workshops. Wil je ook leren grillen als een echte pitmaster?

Deze Masterclass is wel heel gaaf!! Kees de Klerk Wolters komt met zijn super vette FUMO BBQ trailer die is voorzien van een Afrikaanse Home Fire Braai, een hele dikke smoker en een O-Fyr 🔥 en gaat jullie samen met Braaimeester Bob Berndsen leren hoe je het open vuur kan beheersen en de meest fantastische gerechten kan maken.

🔥 Wil je toch liever gebruik maken van een kamado, wij hebben alle A -merken in onze Masterclass dus liever een Primo, Kamado Joe, Big Green Egg of The Bastard, geen probleem dan zetten we deze voor je klaar.

🔥 We maken uitsluitend gebruik van kwaliteitsproducten en dat proef je!

🔥 Een bijzondere introductie in de wereld van barbecue. Het verschil tussen High & Fast en Low & Slow Barbecue. Maak kennis met de verschillende type’s barbecue en proef natuurlijk de heerlijkste, zelf bereidde gerechten! De nadruk ligt op het samen genieten van de kunst van het barbecueën.

🔥 Over de verschillende type barbecues, brandstoffen, het aansteken & controleren van de temperatuur. Over houtskool, braaihout, briketten en bijvoorbeeld rookhout. Over de bereidingstechnieken, koud roken, warm roken, barbecueën, grillen en searen. Over kerntemperatuur, inpaktemperatuur, eindtemperatuur en meer.

🔥 Je wordt ontvangen met koffie of thee met wat lekkers en tijdens workshop hebben we een mooi glas wijn, een biertje of fris.

🔥 Alle gerechten die worden bereid, worden daarna ook geproefd. Maak dus niet al te grote eetplannen voor na de workshop!

🔥 Kaarten voor deze super leuke, lekkere en heel leerzame workshop zijn te verkrijgen in winkel of online te bestellen. De prijs is € 99,95 all-in, dus geen verrassingen achteraf. Na betaling ontvang je een bevestiging per mail van ons. De workshop duurt van 10:30 tot 14:00.

Let wel er zijn slechts 20 plaatsen beschikbaar en de kaartverkoop gaat snel.

BBQ skills 🔥.

🔥 = hoe moet de fik erin?

🔥🔥 = ik kan het vuurtje aardig brandend houden

🔥🔥🔥 = ik ben klaar voor next level BBQ

Onze masterclasses worden gegeven volgens de richtlijnen van het RIVM en als er wijzigingen zijn in het programma laten wij het zo snel mogelijk weten.

Gegevens

Datum:
20 augustus 2022
Tijd:
10:30 - 14:00 CEST
Kosten:
€99.95
Evenement Categorie:

Locatie

Westrienen
Molenstraat 4
Est, Gelderland 4185 NL Nederland
+ Google Maps

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar